| Ovidiutz a întrebat:

Hey TPU,dati-mi si mie niste link-uri cu melodii rock vesele si saltarete gel amorphis-forever more,ac/dc-war machine,airbourne-bottom of the wall,korn-word up! funda :d

1 răspuns:
| razy97 a răspuns:

Am vazut ca toate melodiile tale sunt cantate de interpreti destul de vechi(nu te supara) dar pot sa iti recomand ceva de genu' Papa Roach - Scars sau Seether - Country Song sau Seether - Tonight! sunt melodii cantate de interpreti mai noi si poate nu asa de cunoscuti dar suna bine!