| Blink182 a întrebat:

Salut all, As vrea si eu sa imi dati niste melodii Rock, Dubstep, Dra melodiile rock sa nu fie clasice, ca alea sunt de tot rahatul, vreau un ock metal, nu stiu, cum ar fi KoRn sau Rise Against. Dau Fundita!happy

Răspuns Câştigător
| Muresan_6009 a răspuns:

O si mi-am amintit;;) vezi daca iti place TRUDA e din cluj si are niste videoclipuri foarte amuzante http://www.youtube.com/user/TrudaOfficialChannel

5 răspunsuri:
| Blink182 explică:

ThX Muresan! Stiu, imi place si mie Metalicahappy

| Muresan_6009 a răspuns:

Rock :papa roach; three days grace; escape the fate; red hot chili pappers; Breaking Benjamin; linkin parca, si eu tot is de parere ca metallica oricat de" invhechita "ii tot e cea mai buna formatie rock.

| Zole a răspuns:

Daca "rocku ala clasic de rahat cum zici tu " nu exista nu mai ascultai tu azi rock asta comercial.
A da. si rise against e de tot rahatu laughing

| EnterSandman a răspuns:

Te respect pentru ca asculti rock.dar dupa ce am citit "Dra melodiile rock sa nu fie clasice, ca alea sunt de tot rahatul"
meam dat seama ca esti de tot rahatul.rock-ul clasic.este rock-ul adevarat.rock-ul din ziua de azi este de tot rahatulwinking

| chokingvictim a răspuns:

Cum poti compara rise against cu korn?