| deliaelenadem a întrebat:

Dati-mi si mie niste melodii frumose, deoarece m-am plictisit de cele pe care le-am!

Răspuns Câştigător
| Mat3w a răspuns:

Http://www.youtube.com/playlist?list=PL52115CB8BEBF0268 meldoii destul de noi pop dance

3 răspunsuri:
| love10andra a răspuns:

Http://top50.jurnalul-meu.com/
Ai aici un top 50 de melodii!
Uite... miai ai si aici cateva! http://www.hipnotizat.ro/......ulie-2012/ Sper ca ti-am fost de mare ajutor! Funda?

| megamix112 a răspuns:

Ma enerveaza tipul acesta de intrebari.
Nimeni nu stie ce gen de muzica asculti, deci in concluzie nu putem sti perceptia ta in ceea ce priveste frumosul.