| Ionela_7274 a întrebat:

Niste melodii frumose `? Hip-hop `? >: Multumesc, funda.*:

Răspuns Câştigător
| CDelia a răspuns:

Este si impreuna cu noi un artist de acest gen si anume user-ul jony care are activitate in domeniu si realizari. Eu il apreciez e un tip ok si e stabilit in Germania. L-am admirat la un festival Hip-Hop.

7 răspunsuri:
| MaricikaFrumushika a răspuns:

Intra pe www.azmp3.ro si cauta ce artist vrei sau ce melodie vrei. sau pentru ultimele noutati intra direct pe http://www.azmp3.ro/romaneasca/1. html

| alyntoxic50 a răspuns:

Incearca Puya (melodii mai vechi)
Bug mafia - Baieti buni
Cele mai vechi melodii hip hop sunt si cele mai tari.

| alyntoxic50 a răspuns:

X-zibit - X
R-kelly - Thoia Thoing
Dr. dre - the next episode
Snoop dogg - Drop it s like it hot

| CybeRAthlete a răspuns:

Orice de la cedry2k, l.doc, deliric1, ctc, guess who, spike - orice scot ei e de buna calitate.
bafta

| GabyEminem_7200 a răspuns:

Daca vrei melodii Hip-hop misto asculta Eminem. Nu conteaza ce!
Eminem-Not afraid
Eminem-Love the way you lie
Eminem ft Dr Dre-I need a doctor
Eminem ft Royce Da 59-Echo
Eminem ft Drake & lil wayne-Forever

Intra pe canalul meu de pe Youtube si alege ce vrei
http://www.youtube.com/user/GabyDelPiero

Daca vrei Hip-Hop romanesc asculta BUG Mafia, Nane, Vescan, Parazitii, Spike, Guess who.
Sper ca ti-am dat cateva idei bune. Funda?

| ERMO a răspuns:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch
Mi-e imi plac astea la nebunie. Daca nu incearca Camuflaj-Romania, Bitza(toate melodiile sunt marfa) si Nane(la fel)

| Bless_3497 a răspuns:

Eminem - Not Afraid... este mai mult rapp