| ancutzyka29 a întrebat:

De cand am venit de la serbarea celor mici tot aut un cantec pentru mama pe care l-au cantat dar nu dau deloc de el pe internet.Nici nu stiu exact cum incepea si nu stiu ce sa caut.Cateva versuri suna asa: "sa te strang in brate cat pot de tare/si sa-ti dau o dulce sarutare/sa-ti spun cat de mult te iubesc/maicuta mea cea draga/si ca niciodata n-o sa mai gresesc/promit, maicuta mea". Are cineva idee macar cum se numeste cantecul? puppy dog eyes happy

Răspuns Câştigător
| MIHAelaKISS a răspuns:

Imi pare cunoscut cantecul dar nu am habar cum se numeste dar intreaba-le invatatoarea sau profesoara cum se numeste. Sper ca te-am ajutat...