| anonim_4396 a întrebat:

Hey,TPU! De ce piesele rap din afara(Eminem,tupac,nate Dog,biggie) sună mult mai bine decât cele românești, par și mai profunde!

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru ca mereu cei de afara sunt mai buni =asta e o credinta in Romania, sunt piese ok si aici

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Pentru că pentru prima dată am auzit rapul străin și am făcut în așa fel încât să știm că este cel mai bun. Poate fi și limba engleză baza rap-ului, calitatea, versurile etc.

| Țoglă a răspuns:

Fiindcă la noi au rămas rapperi cât să-i numeri pe degete. Nu mai are cine să avanseze în domeniul ăsta.