| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU! Deci: profesoara mea de canto mi-a propus acum cateva zile sa cant la mare (viner)i! Si nu stiu ce sa fac,sa merg, sa nu merg! Trebuie sa cant si la pian si vioara si cu vocea! Ce sa fac sa merg sau nu? Mergem cu trenul!

2 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Pai putem sa zicem asa! Se merita sa te duci? Te vei simti bine? Platesti tu drumul sau profesoara?
Daca stii ca vor merge oameni cu care iti face placere sa mergi atunci parerea mea este sa mergi. Parerea mea este ca indiferent ce se va intampla vei avea amintiri de la aceasta excursie. Si daca mai si canti happy Romanii au talent

| andreea200m a răspuns:

Du te... te vei distra...