| SkaterBaa a întrebat:

Hey TPU
deci vreau o melodie cu un bass cat mai tare
si doresc linkul de unde sa o descarc original adica in hd
pentru ca se pierde mult... din bass daca o iau de la orice utilizator intr-un format praff happy
stie cineva?
spun si pentru ce imi trebuie, am un casetofon cum am mai spus, specializat numai pe mass, mie imi placew sa pun pe el o moneda sa vad cat de sus o arunca happyo melodie care sa ma scoata din sarite si pe mine si pe cie idn jur sa vibreze totul in jurul meu... stie kineva?big grin

1 răspuns:
| r3cky a răspuns:

Lasa dracu' bass-ul si mergi la scoala sa inveti limba romana scris si citit/vorbit ca te faci de caca postand pe diferite site-uri, semianalfabet!