| SkaterBaa a întrebat:

deci mi-am luat un fel de casetofon... num ia ca are 2 difuzoare mici pe care daca pun o moneda sare
are un bass bun
o melodie care sa fie cu cat mai mult bass si cat mai puternic?

Răspuns Câştigător
| JollyChrome a răspuns:

Michael Jackson-Billie Jean sau Who Is It-Michael Jackson. Queen-Another One Bites The Dust }superbe melodii, in special "Billie Jean" si "Another One Bites The Dust" au un Bass fenomenal, si "Who Is It" are un Bass puternic, doar sa gasesti o varianta buna a melodiei care sa-i puna in evidenta Bass-ul, de exemplu vresiunea din VideoClip.Sa Traiesti!

1 răspuns: