| karlittaa a întrebat:

este o melodie care se pune in club..canta un barbat cu o voce groasa si zice gen: e abuela abuela.dau fundita seamana putin cu asta http://www.youtube.com/watch?v=cbQ2tS3619k

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate ai inteles tu gresit versurile, abuela inseamnă bunică in spaniolă, crezi că ăla îi cinta lu mamaia?

| PrunaPătrată a răspuns:

Din cînd în cînd ar fi bine să te mai uiţi şi tu la ce categorie pui întrebarile big grin Nu de alta da ai pus întrebarea la Dragoste şi Sex.