| amaliacosmina a întrebat:

Hey TPUhappy. Help big grin.Am auzit azi la radio o melodie, am retinut ceva versuri "I don"t wanna lose you tonight, I need you, I want you, I love you" "So come and save my love away, don't walk away, Never walk away"...Care imi poate spune cum se numeste piesa? Funda! Multumeschappy.

2 răspunsuri:
| CoryCorina a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Lr4tpBNGFD4 - asta cumva:D am gasit-o si eu...

| desire4you a răspuns:

Gino Manzotti feat. Damon - Save Me http://www.youtube.com/watch?v=8hvhq3ziEzY