| AleEu a întrebat:

HEY TPU! In saptamana asltfel o sa am un concurs la scoala "ELEVII AU TALENT" si nu stiu ce melodie sa cant(in limba romana)MERSI

Răspuns Câştigător
| Anonim13344 a răspuns:

Corina -Pernele moi. Elena Gheorghe ft Glance-Ecou. Giulia-Un om cu un pian
Funda?

8 răspunsuri:
| Fridăm a răspuns:

Specifică şi genul muzical care te pasionează şi îţi e uşor să îl cânţi.

| HermioneLove a răspuns:

LaLa Band-Crezi in tine love struck

| Andeuta a răspuns:

Un actor grabit- laura stoica de exemplu insa nu stiu poate sa fie greu pentru tine poti cauta melodii cu care sa te descurci

| NoLiesJustLove a răspuns:

Celia-povestea mea. Adda-prietenie adevarata. miss mary-luna...etc

| Crinaaaaa a răspuns:

Pai ai piutea sa canti si u ceva ce iti place

| CocaColaDeCapsuni a răspuns:

Adela Popescu-Vraja ta
What`s up-Iarna pe val
Brighi-Prada de razboi
Andra-Colt de suflet :X
Adda-Nu te-am uitat

| mariusta13 a răspuns:

Mai antai spune-mi genu si o sa te ajut, trebuie sa stiu ce iti place.