| RedRoses a întrebat:

Hey TPU... In vara aceasta imi vin 2 verisoare din Franta, si cea mare care are 8 ani vrea sa invete sa cante la chitara si in romana. Nu stiti un profesor sau undeva unde as putea sa o duc la curs de chitara in zona Baia Mare. DAU FUNDA!

1 răspuns:
| Dexionica01 a răspuns:

Nu stiu dar ai putea folosi o metoda de chitara(eu stiu sa cant, e usoara si practica) eu am folosit asta : http://magazinulrapsodia.ro/boeru-ghidul-chitaristului
Daca nu vrei cu metoda da-mi add Y.M:yonel_p01 si vorbesc cu niste chitaristi poate te rezolvam