| Deny2294 a întrebat:

ma intrebam este cineva fan R5 pe aici? Chiar daca da sau nu, eu vreau sa stiu parerea voastra despre o melodie de a lor, eu nu am ascultat-o inca dar piesa se numeste Heart made up on you.Vi se pare ca este ritmata? vreau sa o arat celei mai bune prietene care asculta 5sos, credeti ca i-ar placea?
Aici este linkul : https://www.youtube.com/watch?v=e1uMDAq4Wc0
Mersi pentru pareri!

Răspuns Câştigător
| KamaSutra a răspuns:

Hey Denisa! Stiu ca de-abia asteptai sa-ti raspund. Deci am ascultat-o, melodia e buna dar Ross arata in video ca un om al strazii(fara suparare, stiu c-o sa ma coste_ si imi place palaria feteilaughing
Acum poti sa-mi dai funda pentru cel mai bun raspunshappy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca cel mai simplu era sa i-o arati ei direct si sa o intrebi daca ii place sau nu.

| Deny2294 explică (pentru KamaSutra):

Stii eu nu te intrebam ce parere ai de el ci de melodie dar ok happy(si nu mai comenta atat asa arata un rockstar plus ca eu nu stiu ca nu l-am vazut dar oricumlaughing melodia conteaza!