| filipromina a întrebat:

nu imi amintesc o melodie rock si ma enerveaza tare. parca era in refren la mel aia because of... mai departe nu stiu va rog frumos sa-mi dati si mie un link daca ma puteti ajuta sa o gasesc etc.

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Altceva mai stii despre ea?

| Nucreeed a răspuns:

"because of..." hai ca ai zis'o pe astarolling on the floor de un draq sa stim noi ce mel cauti wtf...ma uimiti pe zi ce trece

| NoShit a răspuns:

Îmi suna ceva în minte. E cam aşa: Beacause of because of because of (instrumental) refren: because of because of because of (instrumental) (refren) because of because of because of. Se cheamă because of, interpretată de formaţia because of. N-am haz, ştiu.

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Poţi să fii mai vag/ă de atât?
Hmm, doubt it.

| nekomedeny a răspuns:

Poate kelly klarkson because of you...mdha nu i rock :)) http://www.youtube.com/watch?v=Ra-Om7UMSJc