| alinarrrrrrrrr a întrebat:

Va rog ma puteti ajuta sa gasesc o melodie. Nu mai stiu cum se numeste dar canta un barbat cu o femeie. e in franceza, de dragoste, lenta si in refren imi amintesc ca zicea ceva de "aici, acolo, oriunde" e o poveste il care el o invata ce e dragostea sau ceva legat de asta. E superba melodia si nu o mai gasesc. va rog cine poate ajuta as aprecia foarte mult. Va multumesc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca te referi la 'Je t'apprendrais l'amour' - Claude Barzotti.

https://www.youtube.com/watch?v=qwkQWL01Auo