| anonim_4396 a întrebat:

Puteți va rog sa-mi spuneți canale de YouTube sau să-mi dați link-uri se la site-uri cu muzica...sau sa-mi spuneți voi muzici delea pentru YouTube, adică un fel de "Background music"...muzica aia care este pe tot parcursul unui videoclip pe YT care le folosesc toți YouTuberii români.
Va rog frumos ajutati-maaa happy
Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| StevenMetalhead a răspuns:

O da! Este așa o persoană, îl cheamă Kelvin MacLeod, ai auzit cântecelele lui 100%
https://www.youtube.com/watch?v=LbjcaMAhJRQ

| anonim_4396 explică (pentru StevenMetalhead):

Omule te ador!

| anonim_4396 explică (pentru StevenMetalhead):

Ti-am dat funda happy...dar mai sti alte canale de genul dar cu muzica tot de genu?