| Pikachu175 a întrebat:

Spuneti-mi va rog niste trupe rock bune.
Dau funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SOAD
Framing Hanley
Red
Nine lashes
Ashes Remain
LP, Paramore si Evanescence ( cu toate ca sunt comerciale)
3DG
Skillet
Disturbed
AA
BMTH
Epica
Papa roach
TFK
Flyleaf
HU
Escape the fate
Starset
Downplay
Seether
Fireflight
BreakingBenjamin
Disciple
A7X
Bullet for my valentine
Within temptation
Element eighty
Godsmack
Story of the year
Nirvana
Metallica
Queen
The Cranberries
5FDP
Guns'n roses
BVB

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Din afară Nirvana sau Linkin Park iar din România îţi recomand Coma sau Pheonix.

| mODIN a răspuns:

Mai noi:
Breaking Benjamin
Foo Fighters
Skillet
Three Days Grace
Volbeat
HIM
Bad Bones
White Wizzard
Trooper
Cargo

Mai vechi:
Skid Row
Deep Purple
Judas Priest
Alice In Chains
Nirvana
Audioslave
Iron Maiden
Overkill
Sex Pistols
Black Sabbath
Ratt
WASP

| Cameliapantiru a răspuns:

Eu iti recomand trupele vechi de rock:
Scorpions, Deep Purple, Pink Floyd, Guns'n'Roses, Iron Maiden, Led Zeppelin, Queen, Beatles, Iris, Phoenix, Eagles, Bon Jovi, AC/DC...
Eu pe acestea le ascult de peste 20 de ani si inca imi plac enorm, ador, simt, traiesc, respire rock-ul, e unul dintre genurile preferate de min, de care nu ma voi plictisi niciodata.
Ti le recomand, cu drag si caldura, si tie.
Auditie placuta!

| LaughingKarima a răspuns:

Black Veil Brides.

| mODIN a răspuns (pentru LaughingKarima):

Buna gluma laughing

| LaughingKarima a răspuns (pentru mODIN):

Fiecare asculta ce vrea, eu ascult BVB si ii recomand cu cel mai mare drag.

| mODIN a răspuns (pentru LaughingKarima):

O sa treci peste perioada asta, crede-ma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pink Floyd, Rammstein, Sabaton, Behemoth, Apocalyptica, Wintersun, Within Temptation, Dimmu Borgir, Black Sabbath, Dio, Nightwish, Metallica, Queen, Finntroll, Ensiferum, Tiamat, Accept, Udo, Turisas, Burzum, The Doors, SOAD, Children of Bodom, Solstafir, Slayer, Slipknot, Van Halen, Eagles, The Rolling Stones, Lacuna Coil, Powerwolf, Hammerfall, Sepultura, Nox Arcana, Soanata Arctica, Amon Amarth, Eluveitie, Motorhead, Muse, Led Zeppelin, Jimi Hendrix, Lynyrd Skynyrd, Gary Moore, Judas Priest, Dream Theater, Depeche Mode, Disturbed, Carach Angren, Buckethead, Slash, Linkin Park, Stratovarius, Ozzy Osbourne, Syd Barrett, Breaking Benjamin, Sex Pistols, Korpiklaani, Deep Purple.

| ninoh11 a răspuns:

Este una mai veche dar buna Avinci