| ZoZoHeart a întrebat:

Hey TPU!
Stie cineva cam cat ar costa o chitara rock fara fir? Daca se poate cea mai ieftina si sa se poata lua din magazin (nu online)
Mersi mult dau fundita!
P. S: Poate gasiti si second hand. nu am bani

Răspuns Câştigător
| TheCoon a răspuns:

Daca te referi la chitara acustica rece adica (cum rock?laughing) eu am dat pe ea 3 mil jumate acum doi ani, gasesti si SH, sunt tot felul de targuri de gen.eu as lua noua.mai bine strangi ceva bani si stii ca e ok. pace!happy si, rock on!\m/

8 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Nu ai ce manca dar vrei chitaralaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chitara rock laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai chitara rock este de la 5 mil in sus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreo 3 milioane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PrettyDoxoAngelik, Nu exista chitara electrica fara fir. Chitarile electrice se vand doar cu fir dar mai este un aparat care se vinde cu chitara. se numeste amplificator, firul se baga cu partea dreapta in amplificator si cu partea stanga in chitara. Deci nu exista chitara electrica fara fir. sa stii ca o chitara electrica costa de la 5 milioane in sus. Sper ca te-ai lamurit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot eu sunt. auzi tu cica chitara rock fara fir happy rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pardon tot eu sunt cel ce ti-a dat penultimele doua mesaje. era chitara rock dar ma rog tot aia este. dar auzi tu chitara rock fara fir laughing rolling on the floor laughing rolling on the floor

| d3utzzu a răspuns:

Pai am gasit la magazinul de muzica din Ploiesti si costa 44 de euro, adica, 189 lei. O poti si comanda. Dar avea fir.