| TrIpLeX2011 a întrebat:

Cine stie cat costa un monster truck adevarat? si sa'mi dea si site-ul si second-hand daca e numai sa gasiti

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

In primul rand in Romania nu sunt imatriculabile deci nu poti iesii cu ele pe drumurile publice si sunt si foarte scumpe si cu consum mare. Le gasesti in America sau Japonia pe la 70.000-80.000 de euro si problema este ca motoarele nu rezista mai mult de 50.000 de km fiindca sunt foarte supra alimentate!

1 răspuns:
| AndreiB a răspuns:

Bai,fii serios! Tu crezi ca o sa gasesti asa ceva de vanzare? Astea se construiesc aproape de la 0 si tu vrei sa-l cumperi?