| Blanky a întrebat:

stie cineva niste melodii misto...care va plac voua muzica usoara, nu manele sau populara... ceva in genu Claudia Pavel- Crazy sau Anda Adam & Connect R - Surrender mai vechi, mai noi, nu conteaza big grin
Fundita cele mai multe si frumoase melodi :X

Răspuns Câştigător
| MindFreeze a răspuns:

Diddy - Dirty Money - Coming Home ft. Skylar Grey, Chris Brown - With you, Forever si multe altele, black eyed peas, justin timberlake - cry me a river, Michael Jackson, Eminem, 50 cent, Lloyd Banks