| Justmeandmysmile a întrebat:

sunt o megafana Adam Lambert(are o voce super si arata bine). N-a mai scos si el nicio melodie, nimic?

4 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Esti praf. Artistii nu scot melodii, ei lanseaza albume, apoi le promoveaza prin clipuri.

| Sophie90 a răspuns:

Nu na scos

| Justmeandmysmile explică:

Wow sa stii ca nu mi-am dat seama ca a scos album nou eu am pus intrebare in 2011 si mi-ai raspuns un an mai tarziu mersi laughing

| MiyakoSaki a răspuns:

Pana acum nu a mai scos, dar lucreaza la o melodie noua cu Christina Aguilera.Vezi si tu ce scrie pe site-ul acesta http://muzicadinbanat.blogspot.com/......sa-cu.html