| bogdanbogdan13 a întrebat:

Hey utilizatori TPU! Ma puteti ajuta si pe mine sa castig un concurs? dau Fundaa! Imi trebuie cat mai multe like-uri pana diseara la melodia mea, K-Flow & Dj Cadu - Special Girl, pe peretele lui David Deejay! El a organizat un concurs de voci, iar artistul cu cele mai multe like-uri va canta cu el! acesta este linkul! http://www.facebook.com/......7492927824
Va multumesc foarte mult! O zi placuta sa aveti:D! Daca nu apare butonul de like, va rog sa dati mai intai like la pagina lui, si apoi va aparea!

Răspuns Câştigător
| dutsa24 a răspuns:

Am adaugat votul:-D