| Xtzf5542 a întrebat:

Heyy, salut >big grin

Răspuns Câştigător
| svartirhimnar a răspuns:

Încearcă să dai log out şi să te loghezi iar.

11 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Buna ziua!*
Salut sa le spui pokemoniilor de pe aici, nu la toata lumea care iti vede "intrebarea".

| svartirhimnar a răspuns:

Şi ce caută ''întrebarea'' asta la muzică?

| Xtzf5542 explică (pentru svartirhimnar):

Uite ce, credeti ce vreti, nebun, etc. Dar credeti-ma, chiar nu stiu ce are contul asta straight face. Adica raspund odata si se incarca de doua ori, pun o intrebare si nu scrie nici 5% din ea straight face, aleg categoria tehnologie si se posteaza la muzica straight face. Un exemplu, vezi mai sus acelasi raspuns de doua ori straight face.

| Xtzf5542 explică (pentru svartirhimnar):

Da. Multumesc. Se pare ca totu' functioneaza mai bine, cel putin, asta cred. Mercii. :]. Dar tot nu inteleg de ce s-a incarcat pe categoria muzica, si nici macar 5% din intrebare laughing. Oricum, putin mai conteaza acum laughing.

| svartirhimnar a răspuns (pentru Xtzf5542):

Încearcă să dai log out şi să te loghezi iar.

| Neberius13 a răspuns:

Salutări, din moment ce n-ai pus vreo întrebare, pun eu una, cu ce gând postezi tampenia asta?

| Dragonfly6 a răspuns:

Hm...

| QuiPp a răspuns:

Salutare ^^.

| Xtzf5542 explică (pentru QuiPp):

Mda. M-am decis sa-ti raspund tie pentru ca te vad mai fara fite. Dar, straight face, sincer, intrebarea mea era alta. Despre crearea domeniilor Html, si era cam lunga. Nu inteleg cum a ajuns asa scurta straight face.

| QuiPp a răspuns (pentru Xtzf5542):

Da...ai avut parte de cam multe buguri xD.

| Xtzf5542 explică:

Wow straight face straight face straight face. Ma scuzati, sunt cam confuz. Intrebarea mea era despre site-uri html si domenii, si era cam lunga straight face. Nu stiu de ce a ajuns atat de scurta straight face.

| AlexBaiasu a răspuns:

Aloha! Funda?

Întrebări similare