| giirkssss a întrebat:

Heyyyoooo! Era o melodie rock cred si avea versurile: "E frig si hainele-mi sunt rupte... Si daca te intorci nu ai unde, nu ai unde... Suntem prieteni si ne iubim atat de mult" ceva de genul, ma ajutati va rog cu numele melodiei? Dau funda!,, apropo mai era o melodie tot rock in care se tot repeta: "The roof, the roof" sau cam asa ceva, va rog mult ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| georgiana967 a răspuns:

Sfat! Stii cel putin 2 versuri ale melodiei, scrie-le pe google iar la sfarsit scrii lyrics sau versuri, depinde daca sunt in engleza sau romana
uite ce am gasit eu scriind versurile la al 2lea cantec
http://www.sing365.com/......250006E497
Blodhound-the roof is on fire
la prima ceva nu e in regula, desi sunt multe versuri, melodia cred ca nu e foarte cunoscuta deci nu te pot ajuta, sper ca cea in engleza e buna!