| anonim_4396 a întrebat:

Hi all :* o mica intrebarehappy...care stie cum se numeste si cine canta aceasta melodie?confused ca o caut ca disperata de nu stiu cata vreme si nici acum nu am gasit-o x(...melodia e cv de genu " se po agapi se fe efili" sau cv de genu thinking ca nici nu prea inteleg f bine ce spune.straight facestraight facestraight face mama a spus ca parca ar canta-o paula seling dar nu sunt sigura pentru ca nu am gasit-o straight facestraight facestraight face

Ms mlt pentru ajutor:*

Răspuns Câştigător
| arysa a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=8bdFrr-H6lk

kristine-se thelo

2 răspunsuri:
| JoJo a răspuns:

Eu cred ca vorbesti de Inna: feelo
Incearca sa vz daca e asta ca nu am inteles prea bine versul alabig grin dar banuiesc ca asta e.Succes!

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Kristine-She thelohappy...credbig grin