| ionutomir a întrebat:

Hi.Care ma poate ajuta si pe mine cu niste magazine online pentru instrumente muzicalebig grin! Va rog daca se poate preturi cat mai avantajoase si calitate buna. Funda pentru siteurile cele mai bune!big grin

2 răspunsuri:
| maynaaa a răspuns:

Http://www.soundcreation.ro/ baietii au cam orice i-ar putea trebui oricarui artist in devenire si http://www.avmag.ro/avmag/ mai putine optiuni dar ambele magazine sunt foarte serioase ...am cumparat de la ambele si n-am avut nici o problema cu nici un produs...pentru resurse gen sample-uri tutoriale etc etc www.thesound.ro bafta