| edamelda a întrebat:

Hi! De unde pot sa iau Adda-prietenie adevarata [negativ-adica fara voce] preferabil link.Funda:*

Răspuns Câştigător
| penytza a răspuns:

Buna. Negativele nu le poti lua de pe net. si nici nu le poti modifica sa scoti vocea de pe ele deoarece este o linie melodica continua.
Am rescris negativul tau in tip karaoke adica in unele secvente este vocea addei pe fundal cat sa dea un ton aparte. este vorba de 2-3 secunde. daca te descurci sa pui vocea pe negativ iti va iesi ceva frumos.
http://www.girlshare.ro/4324954.7

Pentru alte cereri de negative si informatii add: y! m: pny_br

by penytza studio.

1 răspuns: