| MikkyMihaela a întrebat:

Hi! Imi puteti spune mai multe despre The Vamps? Este o trupa, nu stiu cam nimic despre ei.As vrea sa stiu cum se numesc si ce varsta au, de unde vin.Multumesc,dau si fundita.Promit!

Răspuns Câştigător
| Kiddu007 a răspuns:

The Vamps este o trupa britanica facuta in 2012, membri sunt:
Bradley Simpson(1995-19 ani)
James McVey(1994-20 ani)
Connor Ball(1996-18 ani)
Tristan Evans(1994-20 ani)

1 răspuns:
| Ioana_Sabina_1990 a răspuns:

The Vamps este o trupa britanica, alcatuita din:
Bradley Simpson(1995-19 ani)
James McVey(1994-20 ani)
Connor Ball(1996-18 ani)
Tristan Evans(1994-20 ani)
Trupa a luat,, viata'' in momentul in care Bradley l-a vazut pe youtube pe James, si a fost placut impresionat.L-a contactat, iar el a acceptat sa faca parte din trupa cu o conditie:Connor si Tristan sa faca si ei parte din acest proiect.Brad a acceptat, iar dupa 3 zile cei 4 baieti erau cei ma buni prieteni, de parca s-ar fi cunoscut de o viata.