| `KiddO` a întrebat:

Http://sadtodaysadtomorrow.blogspot.com/ :X ce zicetiiiiiiii? dati-mi si blogurile voastre

2 răspunsuri:
| ☻☆Diana☆☻ a răspuns:

Nu-mi vine sa cred ca la 14 ani poti scrie atat de...nu stiu... e ceva de nedescrie, atat de impresionat care te face sa te gandesti la tot mai multe lucruri. Tine-o tot asa pentru ca voi mai intra pe blogul tau! bafta!happy
Si ai incredere, pentru ca fiecare om are alesul lui, nu te grabi, nu ai 90 de ani, ci 14tongue

| Nu_6605 a răspuns:

Bravoo fat'o super blog