| Corina_7356 a întrebat:

Http://www.celebjihad.com/......y-bump.jpg nu cred ca poza esteadevarata dar e haioasa. voi ce parere aveti de poza

16 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Nu este adevarata dar este foarte haioasalaughing

| Elle a răspuns:

Mda...Am speriat-o pe sor`mea laughing

| anotherchild a răspuns:

Se vede ca capul este decupat din alta poza.

| SentimenteColorate a răspuns:

Nu e adevarata

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Se vede ca nu e reala.

| Sweet00gum a răspuns:

Uite originala :) o cheama kate si era insarcinata cu sextupleti http://poponthepop.com/......-photo.jpg

| Sweet00gum a răspuns:

N-ai pentru cehappy este chiar si un serial pe Discovery Travel&living. ea are in total 8 copii...

| Sweet00gum a răspuns:

Http://www.babble.com/CS/blogs/famecrawler/2009/05/kate-gosselin-b2.jpg

sa vezi cum arata acum :| pare super batrana.are parul mult mai lung

| Anonim_4683 a răspuns:

Nu ai cum sa crezi ca este haioasalaughing...

funnyhee hee

Răspuns utilizator avertizat
| Crisu a răspuns:

Ma fetitso tu esti sincer proasta.in primul rand nu nu e haioasa.si date-n puii mei de mucoasa, mai bine du-te si ia-tsi o batista ca tsi s-au scurs mucii pe tastatura.bafta!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu crezi?:O lol iti spun eu: Nu ewinking

| lola_2540 a răspuns:

Se vede ca e trucata.ai dreptate, e haioasa.

| beeea a răspuns:

Cu siguranta poza'i trucataoh go on :-D