| SweetCandy a întrebat:

Http://www.trilulilu.ro/Acelashi/19dfbe5f839d02

stie cineva cum se numeste melodia?;))

mersi anticipat:)

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

Cantareata sau trupa se numeste KISS
iar melodia se numeste" because im a girl"

11 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

KISS-"Because I'm a girl(Yoja inikka)"

| SweetCandy explică:

Mie imi place si melodia ff mult...big grin oricum mersi de raspunshappy

| SweetCandy explică:

Va multumesc multhappy:*

| pepe a răspuns:

Kiss - J'entercom

| Annitu a răspuns:

Nu stiu cum se numeste... dar o am eu! Daca vrei, ti-o dau pe mess! anna_fun_steaua_3000

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Because im a girl.

| knnight a răspuns:

O da clipu asta lacrimogenlove struck, stiam, un moment si iti spunhee hee

| knnight a răspuns:

Da cum a spus adina:d, asa se numeste J Entercom-Kiss(Because I'm a girl)

| alexdop21 a răspuns:

Sincer nu stiu cum se numeste, poti lua legatura cu cel care a postat melodia, dar sa stii ca eu nu consider melodia asa tare pe cat cred ca videoclipul face tot!

| troxanici a răspuns:

Kiss- Because i'm a girl, sigur asa se numeste pentru ca si mie imi place.
Kiss a fost o formatie de fete din Coreea cred, dar s-au despartit la putin timp dupa lansarea melodiei acesteia...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

J Entercom-Kiss(Because I'm a girl)