| Auroree a întrebat:

Http://www.youtube.com/user/PolarGru?feature=mhee

Abonati-va m-ati ajuta foarte mult! :) canalul meu de youtube. pe viitor am in vedere mai multe proiecte de muzica ce vor include mai multe stiluri. :) MULTUMESC DE ATENTIE!

12 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Pe TPU e interzisa reclama.

| Auroree explică (pentru CautNume):

Din cate observ mi-a fost aprobata. deci

| CautNume a răspuns (pentru Auroree):

Tu crezi ca adminii stau sa aprobe fiecare intrebare de pe site?
De ce-ti faci cont si ma contrazici atata timp cat n-ai citit regulamentul?

| Auroree explică (pentru CautNume):

Normal ca nu le verifica ei pe toate. lol
In fine altadata nu mai fac. bafta happy

| RockNbeer a răspuns:

Daca ce faci tu va fi de calitate, vei primi like-uri si subcribe.
Daca nu...sa nu te miri.

| Auroree explică (pentru RockNbeer):

Normal. daca nu faci ceva de calitate te chinui in zadar. oricum eu nu sunt cu genul asta de muzica. am facut-o doar asa ca un project... sincer eu is cu rocku, metal, blues, etc. Asta incercam sa spun ca voi incepe cu muzica adevarata adica conceputa pe instrument nu computerizata

| RockNbeer a răspuns (pentru Auroree):

Da?
In cazu asta, cantii la vreun instrument, sau ai de gand sa inveti?
Ai vreun exemplu?

| Auroree explică (pentru RockNbeer):

Pai eu cant de mic la chitara si pian. si de aproape doi ani si al tobe. o nebunie de-a mea cu tobele laughing dar ma pasionat totusi
(Cant si la instrumente precum fluier, trompeta. dar nu prea ma ajuta la ce am de gand sa fac ) un mic avantaj un plus la mine ar fi vocea. laughing

| RockNbeer a răspuns (pentru Auroree):

Si care este legatura cu projectul de muzica electronica?
Ai compus pana acum ceva, mai complex, sau doar experimentezi?

| Auroree explică (pentru RockNbeer):

Momentant nu am aparatura necesara ca sa pot inregistra voce chitara. pian tot ca sa se auda decent. am comandat piese din straintatate pentru un mini home studio. si acum astept sa soseasca pentru a putea incepe munca adevarata. Faza cu electro a fost a unui prieten ca sa facem pe acest canal niste piese experimentale pentru public sa vedem daca prinde

| RockNbeer a răspuns (pentru Auroree):

In aceiasi situatie sunt si eu, am material pentru vreo 2 albume dar nu am unde sa inregistrez laughing.
Spor la treaba.

| Auroree explică (pentru RockNbeer):

Thanks. succes si tie in continuare happy