| LastChance a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=4uq6Ax-zzkQ

Ce părere aveţi? Cred că ştim cu toţii melodia.

Mulţumesc!

6 răspunsuri:
| EnterSandman a răspuns:

Normal ca o stim... exista la noi la romani o trupa care se numeste Trooper, asta explica cat de buna e trupa(Iron Maiden) si melodiawinking

| Paulla a răspuns:

Evident. E geniala.
Ce pot sa spun mai mult?

| TheDarkEmpire a răspuns:

Preferata mea de la Iron Maiden :X
No comment! As fi un nesimtit daca as comenta ceva [-x

| allthegoodnamesaregone a răspuns:

Aww în sfârşit, o întrebare pe placul meu ^^ Păii, ce părere aş putea să am, e trupa mea preferată, iar melodia. una din cele mai bune de la ei (nu că ar avea vreo piesă care nu e bună), o piesă ce merită să rămână pentru totdeauna în inimile noastre. UP THE IRONS!

| Nesquik_1900 a răspuns:

Nu are rost să argumentez de ce îmi place.

Baftă!

| Lolly_1832 a răspuns:

Nu are rost sa iti spun cat de mult imi place =D.