| Sexygirl_2352 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=86FHgSMzxEg FUNDA! dati click pe linkul asta si va apare o mel de la dj aligator- si eu vreau sa o cant la pian si nu gasesc niciunde tutoarial sau partituri macar :|:| unde pot gasi de preferat tutorial video d? pentru ca aici nu prea se vad degetele ei pe ce clape apasa:((

2 răspunsuri:
| hsr a răspuns:

Http://www.scribd.com/doc/5056177/Carpenters-Close-to-you-piano-sheet-music incearca asta. e foarte frumoasa melodia am cantat-o de cateva ori:D

| Bogdan_8232 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=klfBAVFkU80

uite aici, vorbeste cu fata asta, este romanca si te-ar putea ajuta. ti-as da eu id-ul ei, dar mai bine ii lasi tu un mesaj.
daca nu reusesti contacteaza-ma