| RockOut4ever a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=Fx95y0D64CE&feature=relat ed Cum se cheama acel obiect care sta pe chitara, mai exact pe fretul 3? Cat costa unul? Dau funda

Răspuns Câştigător
| noktambul a răspuns:

Se numeste "capodaster" (capodastru) si se foloseste cand vrei sa canti intr-o anumita gama.

2 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

Daca afli cum se num chestia aia laughing sa ma anunti si pe mine pls... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I zice capodastru se gaseste la magazinele de muzica nu crec ca i mai scump de 30 de lei.