| Courtney4you a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=jFSO9B1K_xw
uitati-va la comentariile de mai jos.Cica vocea lui Amelle suna la fel ca a lui Justin Bieber.Asta inseamna ca J. B. are vocea unei femei de 26 de ani? Oare cand va creste mare cum va suna vocea lui?:))personal sunt putin intrigata de com. pentru ca mie imi place mult Amelle, de Justin nu prea(sper ca fanii lui Bieber sa nu se supere pe mine)PEACE:d

Răspuns Câştigător
| Messyhair a răspuns:

Parca seamana putin. oricum vocea lui justin o sa se mai ingroase, deci nu o sa mai semene cu a lui Amelle.

3 răspunsuri:
| MalinaH a răspuns:

Pai chiar are vocea ca a lui si. b. oricum justin bieber are o voce de fetita laughing

| cornel a răspuns:

Nu este adevarathappy

au placa de sunet proastahee hee

canta diferithappy

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Nu ma supar pe tine, ma supar pe @woodenpints.Asa si asa
seamana.Nu e exact la fel dar nici 2 linii paralele.