| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=Kcwc46NQ_6E Dati'va cu parerea :)

6 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Eu acum mancam.cand ti-am vazut poza de la video pur si simplu. n-am cuvinte...
Melodia e Okay, daca ai vorbii mai tare.
Ori cum bravo.

| Fαntαsy a răspuns:

Mda. nu stiu laughing FAKE! smug
melodia e super. oricumwinking

| mafi5 a răspuns:

Mda...doar cand am vazut prima poza m-am speriat si am inchis... aaaaaaa:-o

| Dragotta a răspuns:

O singura poza \-/

| BackInTime a răspuns:

Este tare tongue

| alexb0y1998 a răspuns:

E fake laughing da e scarbos cand vad taieturi x_x da e si amuzanta laughing da e fake parerea mea e ca e cam lung macar vreo 10 secunde pentru o pozalaughing dar arata comic rolling on the floor da parerea mea thinking asa si asa laughing