| Usagiii98 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=ku60sXq-1lE&feature=relat ed

Credeti ca Lady Gaga e satanista?

Răspuns Câştigător
| AnaisC a răspuns:

Nu,cred doar ca cei ce cred asta sunt al naibii de cretini, datorita voua e asta cunoscuta ca va legati de orice element pentru a o cataloga"ciudata" avand in vedere ac nu e nimc altceva decat o copie ieftina...
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

3 răspunsuri:
| sceptic a răspuns:

Si chiar daca ar fi, inainte de asta este om. Si nu cred ca e, din punctul ei de vedere; 'de bine la imagine'. Incearca sa fie diferita.

| Alkaiba a răspuns:

Nu stiu daca e satanista dar oricum nu-i pasa deloc de religie.