| SatanistTraditionalist a întrebat:

Credeti ca femeia asta e satanista sau doar vrea sa iasa in evidenta?
http://www.youtube.com/watch?v=r5gtjL4uydI&feature=relat ed

16 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nu știu dacă e satanistă, nici nu-mi pasă, cât timp are tupeul să fie cum îi place merită mai mult respect decât toți frustrații care se găsesc să comenteze la adresa ei doar pentru că e diferită față de standardele de normalitate.
Nu văd ce îi deranjează pe ei la aspectul ei de se apucă să comenteze, mereu m-au enervat genul ăsta de oameni poate pentru că și eu am auzit tot felul de comentrarii la adresa mea din simplul fapt că nu-mi place să intru în banalitate, ajunsesem odată la stadiul să fiu strigată de necunoscuți pe centru „fata cu părul verde", mi se părea enervant și de prost gust. Dacă tu ca persoană ești un om banal, n-ai tupeul să fi diferit cum îți place și urmezi moda ca un prost nu meriți să îți dai măcar cu părerea asupra tipei ăleia.

| pzh2000 a răspuns (pentru FucktheSystem):

Ce aroganta si noncomformista e fetita asta... se crede buricul pamantului si incearca sa iasa mereu din standarde sa ne demonstreze ce interesanta este ea. tu realizezi ca e o sonata aia? ce ar fi daca unu isi scoate un rinichi sa si-l puna in formol in casa ca e la moda? e diferit si are tupeul sa faca asta.vai de capul tau.sunt multi ca tine.va dati importanti si unici. daca cineva va da un sfat e ca si cum va injura... copiii cu democratia la cap

| FucktheSystem a răspuns (pentru pzh2000):

Tu din ce tufă ai ieșit?
Nu vreau să-ți demonstrez ție nimic, nu-mi pasă de părerea ta amărâtă.
Cu ce te deranjează pe tine că cineva își ține rinichiul în borcan în casă, sau că arată cum arată? Cred că singurul arogant de aici ești tu și pari și puțin cam cominist.
Și vorbind despre sfaturi, depinde de la cine vin, dacă vin de la oameni comuniști ca tine sunt niște înjurături, dacă vin de la oameni în care am încredere nu-s.

| pzh2000 a răspuns (pentru FucktheSystem):

Putin imi pasa daca iti pasa de parerea mea.e viata ta poti face ce vrei cu ea.eu spun doar ce ar fi daca toti ar gandica tine.am avea milioane de lady gaga pe planeta. cine vb de aroganta... daca esti de acord cu comportament degenerat iar cand cineva iti da sfaturi ca e gresit il scuipi in fata si urli din toti plamanii ca esti cea care are dreptate.cine e arogantul aici? dc nu putem fi egali? dc se trezeste cate unul mai smecher dacat altii? si te rog sa vb civilizat nu te-am jignit, nu te-am luat peste picior doar mi-am exprimat opinia.inca o dovada de aroganta

| FucktheSystem a răspuns (pentru pzh2000):

Tu chiar gândești când scrii asta?
Dacă toată lumea ar fi ca Lady Gaga asta ar deveni normalitatea și nu ți s-ar părea nimic ciudat.
Și de unde scoți tu aberațiile ăstea? „il scuipi in fata si urli din toti plamanii", te-ai gândit mult...nu cred că spui numia tâmpenii.
De ce nu putem să fim egali? Comunism, ce spuneam. Nu se poate ca toată lumea să fie egală, e imposibil, mereu o să fie cineva mai frumos, cineva mai deștept, cineva mai bogat, cum vrei să fi egal cu ăla? Egalitate este dorința celui care nu se afirmă cu nimic, vrea să fie egal cu celălalt care a muncit să se afirme, să-și câștige banii etc.

Și mai ești și ipocrit, mie mi-ar fi rușine să mă contrazic în așa hal :
„nu te-am jignit"
„Ce aroganta..."
„se crede buricul pamantului"
„vai de capul tau"

Eu zic să-ți folosești neuronii înainte să spui așa aberații. E trist că încă există comuniști ca tine, înțelegeam dacă replicile ăstea veneau de la o persoană peste 70 de ani, dar dacă ai sub n-ai scuză să fi așa de imbecil. ( și nu, nu te-am jignit, mi-am exprimat opinia.)

Fă-mi o favoare și vezi-ți de viața ta mizerabilă, anonimă și plictisitoare și lasă-i pe alții să se afirme dacă au cu ce, dacă tu n-ai nu însemană că trebuie să-ți arăți proasta educație comentând la adresa altora maia les când nu cunoști persoanele respective și nu înțelegi de ce au luat anumite decizii. Tu îmi inspiri prostie și nesimțire așa că n-am degând să lungesc discuția, tu intrii la categoria oamenilor care nu merită să fie băgați în seamă.

| pzh2000 a răspuns (pentru FucktheSystem):

"Fă-mi o favoare și vezi-ți de viața ta mizerabilă, anonimă și plictisitoare și lasă-i pe alții să se afirme dacă au cu ce" pai asta e prb ca nu au cu ce. daca s-ar afirma cu inteligenta,cu educatia, modestia, onoarea etc. e ok.dar se afirma cu mizerii din astea ca fatuca aia retarda sau ca ex lady gaga.ti se apare ok sa promovam astfel de comportament?

| FucktheSystem a răspuns (pentru pzh2000):

Și de unde știi că persoana respectivă nu este inteligentă/educată/modestă sau că n-are onoare? Tu ești un distrus superficial acre judecă decât după aspect, din partea mea ești liber să te sinucizi, nu meriți să trăiești, respiri aer degeaba.
Oricum, n-are rost să te mai obosești să-mi răspunzi, n-ai logică în ce zici și eu n-am degând să-mi bat capul cu tine pentru că ești un om fără viață care este deranjat vizual de viața altora și de modul în care se afirmă.

| pzh2000 a răspuns (pentru FucktheSystem):

Esti dereglata psihic

| monstrulet a răspuns:

Ma sperie...

| DomineRex a răspuns:

O sa am cosmaruri la noapte laughing imi place femeia are stil rolling on the floor.
Iamgineaza-ti ca asta este maica-ta si sa vina noapte sa te pupe de noapte buna rolling on the floor.

| doctorul5 a răspuns:

Este doar putin dereglata psihic, ca si cei care sunt de acord cu ea de exemplu.

| carpediem a răspuns:

Pentru ca probabil, inca, mai poseda, probabil, aparat de reproductie femel, o numesti femeie? Care femeie? Eu nu vad decat un catalog, live de tatoo si operatii estetice. Ma rog gusturile nu se discuta.

| SatanistTraditionalist explică (pentru carpediem):

Mie mi se pare foarte sexy.
Si boul de DomineRex eu as fi onorat daca aceea ar fi mama mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E dereglata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.cred ca e rezultatul evolutiei, asa cum la crestinii incearca sa implineasca in ei chipul celui dupa care au fost creati si care i-a creat, asa si respectiva implineste in ea insasi chipul celui pe care-l slujeste.confuza si nestiutoare ca multi de altfel,daca asemanarea este fizica sau spirituala,sau amandoua, a facut ce a putut si a EVOLUAT.e bine ca raiul si iadul convietuiesc nu chiar in liniste pe pamant,in lume,pe TPU,raiul in locasuri de cult,iadul in cluburi zgomotoase,fistecare,cu muzica, mancarurile, bauturile si euforicele ce le apartin.bineinteles in istorie fistecare latura in parte cu perioadele ei de decadere sau de glorie. uite de pilda ai vrea sa fie mama ta dar tu stii ca nu e.satan insa e tatal tau vitreg.si nu mai poti hotara tu. poti spune; vitreg, da, dar tata.eu voi spune; tatal tau.da.dar vitreg.

| SatanistTraditionalist explică:

Uitati un clip in engleza cu ia vorbeste si uitati ce frumos vorbeste, nu e nimic satanist:
http://www.youtube.com/watch?v=_MKB9oKNjWs&feature=related