| dolyan a răspuns:

Imi place foarte mult si adaptarea pe rock! Dar partea cea mai tare este ca a cantat ft bine si live.bravo lor, SUCCES TRUPEI RAZA

4 răspunsuri:
| Baiaaanca a răspuns:

Clar ca prima!

| dolyan a răspuns:

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa prima melodie e suuuuuuuuuuuperrr nu stiam cum se numeste o ador de mult timp, am vazut-o si intr-o reclama daca nu ma insel. Bravo ca ai astfel de gusturi, si mie imi place sa respect amintirea celor care au ajutat sa supravietuiasca de-a lungul anilor, persoane care sunt CTITORII acestei tari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima! O am în telefon. Îi place şi bunicii mele!

| alexyapink a răspuns:

Mie imi place prima melodie:d.super si melodia a doua!