| Cretzule a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=lL2ZwXj1tXM&ob=av2e
Cum vi se pare aceatsa melodie?

15 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Super. E una din melodiile mele favorite happy
Lasa-i pe ceilalti cu mizeriile alea de manele, justin bieber, rap si house sa asculte ce vor ei. E foarte frumoasa melodia. Hai, sariti cu stupid.

| 인스피릿 a răspuns:

E printre preferatele mele. xD Three Days Grace are awsome. ^_^
Nu inteleg de ce spuneti ca sunt gay, dar in fine. Multi spun acelasi lucru si despre Nickelback, care au muzica buna. In fine. Gusturile nu se discuta, fiecare cu ce-i place, dar daca nu-ti place nu jigni trupa, care chiar depune un efort pentru a crea o melodie.

| karlikuicsddd a răspuns:

E geniala! day dreaming. Three Days Grace rocks!

| Cretzule explică:

Am cerut o parere dar se pare ca unii oameni nu inteleg...

| Cretzule explică:

Vad ca unii au inceput sa sara cu stupid.Fratilor daca nu va place voua care ascultati alte genuri(manele in general)nu sariti cu stupid la cei cu gusturi normale.

| Cretzule explică:

@rahelyta si aici ma refer la tine.

| Cretzule explică:

@woodenpints asta e singura melodie care imi place de la 3dg.Mai mult ascult Bullet for my valentine

| BlueRose1 a răspuns:

E super melodia happy si
trupa imi place foarte multhappyhappyhappy

| rahelyta a răspuns:

NU imi place deloc big grin dper ca primesc funda pentru sinceritate

| rahelyta a răspuns:

Pai ai cerut o parere si am raspuns mie una nu imi place

| MrWicked a răspuns:

E frumoasa

| daniel_5197 a răspuns:

De ce ne intrebi pe noi?

| Queen_1031 a răspuns:

Trebuie sa recunosc ca nu am mai auzit de formatie (o sa caut si alte melodii), dar ca melodia este superba, pentru cine o intelege cu adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oribilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa