| LOVEsick a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=MvjZ6VkLuCM - nu prea inteleg. ce s-a intamplat. Parerea mea e ca-i da mana ei, el fiind stangaci si ea dreptace :). Asa o fi? :D

Răspuns Câştigător
| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Da el ramane fara o mana si nu poate sa mai scrie iar ea putea sa scrie cu ambele maini.Cand fata il intreaba daca mai vb cu ea prin scris adica daca mai poate sa scrie el ii spune ca nu mai conteaza iar dupa un timp ea ii da mana lui sa poata scrie

2 răspunsuri:
| LOVEsick explică:

Aha, am inteles povestea, nu eram chiar sigura :-ss. uh, iubirea asta big grin. Multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a tăiat la mana și nu mai putea sa desenezelaughing. Mișto video.