| Muffer a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=N1nI5jTTgDs
Salut, mi-am inregistrat primea mea melodie cu castile de la microfon. V-as ruga sa o ascultati si sa imi spuneti parerea voastra sincera.

12 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Chiar buna, mult succes in continuare.Sa ne anunti cand scoti primul album.

| Marijuana187 a răspuns:

E un inceput bunwinking mult succes in continuare!

| valThina a răspuns:

Nu s prea aude bine.si negativu e super :d d unde l-ai luat?

| xGyAx a răspuns:

I faina! pe cuvant

| Georgiana2905 a răspuns:

Bravo! Frumos din partea ta. Cine stie. poate asa vei face constructiv. Succes in continuare!

| Herr a răspuns:

Superb.Continua tot asa!

| MihaicaDan a răspuns:

Imi place cat de cat dar pe la urma ai inceput nu stiu ce suna naspa atunci cand s-a terminat melodia ai inceput sa injuri

| Elial a răspuns:

E super. Ai o voce cool!

| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Mufferlove struck! Foarte tare.Ai o voce super.Multa Bafta in cotinuare!^^

| nsudfnaoudnaso a răspuns:

Super super tare funda imi place iti dau 1 milion pe hit glumeam e super buna.SUper super ce belea bebe tare sos tare rau super man imi place e tar da super tare super viata nasoala da tare rau e super man e super funda. Da super colegu super tare da experti 3 ani super. Funda bla bla jucarie caine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| H4cK3r a răspuns:

E de *** rolling on the floor. funda?