| XBrunetteX a răspuns:

Muzica buna.
Cred ca am omorat butonul de "replay" de la melodia asta, de cand am auzit-o prima oara. laughing

39 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Pe site...chiar e junglă. Potrivită piesa.

| Wøodenpints a răspuns:

Ce tare! Unde i-ai găsit?

| FearOfTheDark a răspuns:

Welcome!

| MaskOfSanity a răspuns:

Mamă, asta e o trupă nouă? N-am mai auzit de ei, până acum.

| BlackFuneral a răspuns (pentru MaskOfSanity):

Da mă, anul trecut s-au înfiinţat, sau în 85?

| FairytaleGoneBad a răspuns (pentru MaskOfSanity):

Esti o persoana proasta.

| Salahadin73 a răspuns:

Slash face toata treaba laughing

| Disharmony a răspuns:

Satanisti salbatici din jungla ce sunte-ti si voi si guns n rozez ăia!

| XatomisX explică (pentru Disharmony):

Esti un manelist nu am ce comenta ce sa stii tu ce e muzica buna

| Disharmony a răspuns (pentru XatomisX):

Nu sunt manelist eu acult ina si sore tu nu sti cei musica buna satanist jegos

| XatomisX explică (pentru Disharmony):

Cine sunt ma aia laughing aia e muzica comerciala facuta pe pc ce sa stii tu ma straight face fac pariu ca te dai cu gel zilnic laughing dar numai zic nimic cu oamenii ca tine trebuie sa ii evit cat mai mult

| Disharmony a răspuns (pentru XatomisX):

Mai bine ma dau cu gel decat sa put a om nespalat la c*r macar nu sunt jegos si n-am plete cu padughi eu ma feresc de voi ma nespalatzilor macar eu miros a parfum nu ca voi

| Salahadin73 a răspuns (pentru Disharmony):

Inna si sore muzica buna? laughing laughing
Citez acum din mari clasici:

Fly like you do it
Like you're high like you do it
Like you fly let me do it
Like a woman
Fatuca draga nu ai nicio legatura cu muzica.Iti recomand sa te sinucizi.

| XatomisX explică (pentru Salahadin73):

Looooooooool ce versurirolling on the floor)))))))))))))

| Salahadin73 a răspuns (pentru XatomisX):

Nu rade...am citat din clasici(Inna)

| Disharmony a răspuns (pentru Salahadin73):

Some people don't understand my irony, I guess.

| XBrunetteX a răspuns (pentru Disharmony):

Wow ..Inna si Sore. Parca e vreo diferenta intre manele si jegurile astea doua laughing
M-ai impresionat pana la lacrimi (de ras)...cu prostia ta.

| XBrunetteX a răspuns (pentru Salahadin73):

Bine zis laughing

| Disharmony a răspuns (pentru XBrunetteX):

Spuse pokemoana care are Skrillex, Andrei Leonte şi Rihanna în playlist, iar la avatar o are pe Amy Lee.

| XBrunetteX a răspuns (pentru Disharmony):

Asa si? Vai, dar ce ai verificat tu ce am in playlist laughing Ce te doare pe tine de ce fac eu? Eu cel putin nu ascult Inna, Ruby, Sore si alte rahaturi straight face

De la Andrei Leonte imi place o singura melodie (sunt vinovata de asta.Hai omorati-ma straight face ) si Skrillex ..nu ma astept sa stii tu "pokemoano" (i-auzi ce cuvant.) de muzica DUBSTEP. Si Rihanna ascult ocazional, dar nu o sa ma vezi pe mine cu "Rompopopom" in playlist laughing. Nu imi plac toate melodiile ei.

Dar gata despre playlistul meu.
Si tu te gasesti sa comentezi, cu Inna a ta.
Am si eu o dedicatie din clasica Ruby :
"Stinge umina
Aprinde becul
Baga mana in priza
Simte curentul".

Now you can die happy

| XBrunetteX a răspuns (pentru Disharmony):

Si la avatar o am pe Amy pentru ca tu,uitandu-te dupa "paiul din ochiul altuia" n-ai observat Metallica, Linkin Park, Evanescence (cu solista Amy Lee care e preferata mea si de aia o am la avatar).
Asa ca, tu, cap de mort (cu avatarul tau) poti muri fericita ce te-am bagat in seama straight face

| Disharmony a răspuns (pentru XBrunetteX):

Ştiam că eşti pokemoană dinainte de a-ţi verifica playlistul. Numele tău şi poza de la avatar spun multe despre tine. Şi zici că Leonte, Skrillex şi Rihanna sunt cu ceva mai presus decât Sore şi Inna? Ei, mama ei de muzică!
Apropo, văd că nu prea le ai cu engleza. Eram sarcastică.

| Disharmony a răspuns (pentru XBrunetteX):

Le-am observat, şi mi s-a făcut şi mai scârbă de tine când am văzut ce vome ai lângă Metallica. Evanescence sunt comerciali.

| XBrunetteX a răspuns (pentru Disharmony):

Chiar le am cu engleza, dar nu trebuie sa-ti bati capusorul tau cu 50 la IQ si neuronii plecati in vacanta happy
Si daca tu nu stii de muzica dubstep..nu e vina mea.
Si astia sunt chiar cu mult mai presus decat curvele alea de Inna, Sore si Ruby laughing
Daca nu stii "cu ce se mananca" muzica, nu mai comenta, clar happy?

| XBrunetteX a răspuns (pentru Disharmony):

Ce stii tu de muzica.
M-am convins de nivelul tau de inteligenta de cand ai zis ca asculti Sore si Inna.

Deci... Pitiponceste-te in alta parte ca aici nu tine si nici nu o sa te mai bag in seama. happy
Dar imi place cum stai tu acolo si astepti ca pe jar sa mai scriu eu un comentariu laughing

Pa!

| Disharmony a răspuns (pentru XBrunetteX):

Logică şi gusturi de căcat, replici mainstream şi... tu chiar n-ai habar ce înseamnă sarcasmul? Laşi cam multe de dorit, fetiţo.

| XBrunetteX a răspuns (pentru Disharmony):

"Fetita"? laughing
Si cand mama mamelor naibii ai fost tu sarcastica? straight face
Habar n-ai ce e ala sarcasm. Nu stii cum sa-ti mai sustii punctul de vedere pentru ca stii ca ai niste gusturi de tot cacatul...

Dar,"ce sa si faci"...
Doamne, de-ar durea prostia, in ce chinuri ai muri, fato...

Noapte buna.Sa-ti fie tarana usoara... Daca intelegi ce zic.

| Disharmony a răspuns (pentru XBrunetteX):

Nu trebuie să fii înţepată în cur şi să sari la 800 de m. Reciteşte-mi toate răspunsurile cu atenţie (dacă eşti capabilă), şi poate o să te lămureşti. Dacă nu, intră pe profilul meu şi dă click pe acel link.
Tot nu ştiu de ce mai insist. thinking

| XBrunetteX a răspuns (pentru Disharmony):

Aha,mi-am dat seama ce inculta esti si inainte, nu mai trebuie sa insisti.
Cred ca am zis deja "Sa-ti fie tarana usoara"...Si o sa-ti sap personal groapa numai ca sa taci happy
Bye!

| FadetoBlack a răspuns (pentru Disharmony):

rolling on the floor Cum să nu-ţi dai seama, că e sarcasm? Adică după poza de la avatar poţi să deduci că totuşi o tipă care ascult Inna şi Sore, nu îi spune asemenea poză...
P.S am râs copios la citirea ''conflictului''...hee hee

| Disharmony a răspuns (pentru XBrunetteX):

Nu mi-ai citit răspunsurile şi nici n-ai dat click pe link. Ok, rămâi la aceeaşi părere de căcat pe care o ai. Oricum, de ce mi-ar păsa?

| XBrunetteX a răspuns (pentru Disharmony):

Mie oricum nu-mi pasa de ce crezi tu, asa ca...

| XBrunetteX a răspuns (pentru FadetoBlack):

Ma bucur pentru tine.

Eu cunosc persoane care asculta Metallica, Rolling Stones, dar totusi asculta melodii de ale Corinei straight face
Ceea ce m-a facut sa ma mir ca mai exista asa ceva.

Daca ea nu asculta Inna, etc. ma bucur mult pentru ea. Trebuia sa fie mai explicita.

| FadetoBlack a răspuns (pentru XBrunetteX):

Nu trebuia tu să te bagi ca musca-n lapte. Puteai să-ţi dai seama că era sarcastică.

| XBrunetteX a răspuns (pentru FadetoBlack):

Adica asa cum te-ai bagat tu acum? straight face

| FadetoBlack a răspuns (pentru XBrunetteX):

Exact aşa. Dar exact. Frumoasă nimereală.

| dracu14 a răspuns (pentru FadetoBlack):

Era de ajuns sa se uite la profilul ei si sa vada linkul cu opeth...

| FadetoBlack a răspuns (pentru dracu14):

Mi se pare că nu avea vreo melodie în playlist atunci thinking

| FairytaleGoneBad a răspuns (pentru Disharmony):

Pfoai esti praf..asta e muzica adevarata nu INA si SORE...ii clar, esti un cocalar si jumatate cu gel ieftin de par care se imbraca in roz si pute a pufuleti cu flori.Sunt fata si prefer baietii cu pletewinking