| Ionel241 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=P94hxfJEw-o care este ideea principala si mesajul global din acest video-clip?

2 răspunsuri:
| DooLceatZ a răspuns:

De fapt cîntecul și videoclipul la general este o adresare pentru oameni...Să încetăm războaiele dintre noi,Îngerii ne privesc de sus și plîng, Noi putem fi mai buni, și asta e drept. Dragostea este răspunsul. Să nu fim indiferenți, căci indiferența atrage violența. Să privim pentru o clipă în interiorul nostru, oare nu vom găsi noi Dragoste?
Fundă? :* big grin

| Ionel241 explică (pentru DooLceatZ):

Mersi,,da,desigur ca sunt de acord cu dumnevoastra, prea multa violenta exista in ziua de azi,, unde e bunatatea,, oare am pierduto,? banii in ziua de azi fac totul,, adica si fericire si inversul