| PŞtefaniaP a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=UIUd-EdiFF8

Ce parere aveti despre aceasta melodie? :o3

Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Irinami21 a răspuns:

Este o melodie destul de sensibila. Mie imi place foarte mult cum incepe. In general Faydee are melodii super. Aceasta melodie pe mine ma linisteste pentru ca are niste versuri calme. ''Momente ca aceste imi doresc sa nu fi existat niciodata
Nimeni nu vrea sa asculte
Strig dupa ajutor
Momente ca aceste imi doresc sa fi putut trece peste ele
Si sa deschid o fereastra
Liber sa fiu eu insumi''

8 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu-mi place.

| zurick a răspuns:

Mie imi place:X

| AirănMeidăn a răspuns:

Imi plac mult versurile.In rest, nu ma da prea pe spate.Cat despre Faydee, are melodii cat de cat dragute, dar nu toate.Ce sa spun, nu sunt chiar genul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place.

| svartirhimnar a răspuns:

Naşpa.

| FearOfTheDark a răspuns:

Nu-mi place.

| OnutzaMikutza a răspuns:

Imi place la nebunie melodia!

| nuuuuu a răspuns:

Cei din videoclip nu sunt pe gustul meu dar melodia as asculta-o atunci cand sunt suparata. E trista si dragutahappy. mai spun inca o data ca nu este genul meu laughing