| ButterflyDenisuca a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=uzORSszSUjY este primul meu cover. as vrea sa stiu cum vi se pare... fiecare share si parere conteaza f mult! Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| Ecea a răspuns:

Wow.
In primul rand de unde esti si cati ani ai?

Ma mir ca nu te-ai lansat pana acum sau ca nu te-a auzit nimeni sa te lanseze.
Poti faci cariera frumoasa cu vocea ta.
Nu vorbesc aiurea, am multi ani de cand practic si studiez muzica si nu am mai auzit de mult o voce bunicica.
Daca chiar este vocea ta lasa-mi un mesaj privat te pot ajuta mult pe viitor.

Wow happy
Felicitari.

2 răspunsuri:
| ButterflyDenisuca explică:

Multumesc din suflet. da este vocea mea. Doamne Ajuta poate o sa ajung undeva... imi doresc din suflet, MULTUMESC din suflet!

| selyana a răspuns:

In primul rand imi place stilul tau-daca ai voce iti poti face o cariera din asta-daca dansezi bine iti poti creea un site sau videouri in care vei dansa pe diferite melodii(dansul trebuie sa fie al tau)sigur te va lansa cineva-emult mai bine