| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=vln0gMY_PYM domnul fara voce adica je:)) puteti rade >ma:P ca altceva. n-aveti ce face. aveti de ce rade de voce versuri si chitara:))

3 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Păi a meritat să pierd două minute.
Ai un accent amuzant laughing Plus că versurile melodiei ăsteia, mă fac să râd.

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Mno, la chitară cânţi...
Nu am experineţă să zic dacă cânţi bine sau nu, nu ştiu să cânt la chitară, aşa că, pentru mine cânţi foarte bine.laughing
Ai accentthinking

| Rawwwrrrr a răspuns:

Este chiar draguta mel.hee hee adica mie imi place. si canti fain la chitara!:d