| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=vx2u5uUu3DE&ob=av2e,, va place Bon >Jovi,,

Răspuns Câştigător
| reversethiscurse a răspuns:

Am stat de la ora 10 de dimineata dupa garduri pana la ora 20 cand a inceput spectacolul doar pentru a manca floricele... nu ai cum sa nu il adori... stilul, muzica,versurile, atitudinea, energia pe care o emana =p~ nu exista cuvinte de lauda pentru acest "fenomen" Respect!

2 răspunsuri:
| amc a răspuns:

Da imi placehappy

| Mangustă a răspuns:

Vorbești despre Bon Jovi, nu?! Adică ACEL Bon Jovi! Dăcă da, atunci întrebarea ta chiar nu mai are ce căuta pe aici deoarece răspunsul este evident! \m/
Cât despre melodie...cred că este una dintre cele mai cunoscute și apreciate :X